Posty na forum

Panikara
26 lis 2021
In Forum Q&A
Tylko członkowie mogą zamieszczać pytania lub odpowiedzi na forum. Jeśli jesteś tu pierwszy raz, zarejestruj się, używając swojego konta e-mail. Jako członek możesz oceniać odpowiedzi innych użytkowników. Jako właściciel forum możesz ustanowić moderatorów na swojej opublikowanej witrynie. Moderatorzy pomogą Ci powiększyć i bardziej zaangażować społeczność skupioną wokół forum. Niektóre działania na forum Wix mogą być wykonywane wyłącznie przez właścicieli lub moderatorów i tylko oni mogą blokować użytkowników, przenosić posty pomiędzy kategoriami i usuwać posty.
0
0
1
Panikara
26 lis 2021
In Forum Q&A
To jest post na forum z pytaniami i odpowiedziami. Forum jest odpowiednim miejscem, aby zachęcić użytkowników do wzięcia udziału w różnych dyskusjach. Publikując treści dostosowane do zainteresowań odbiorców, sprawisz, że będą bardziej zaangażowani i chętni do współpracy. Masz pełną swobodę w edytowaniu postów i dodawaniu mediów. Zarządzanie forum jeszcze nigdy nie było tak proste. Aby modyfikować zawartość forum, musisz być w trybie podglądu albo na opublikowanej już witrynie. Możesz edytować posty i dodawać nowe oraz używać kategorii, aby tematycznie uporządkować opublikowane wątki. Możesz zarządzać kategoriami z trybu podglądu i dodawać, co tylko zapragniesz, aby zainicjować nową dyskusję.
0
0
0
Panikara
26 lis 2021
In Forum Q&A
Członkowie forum mogą wskazywać (polubić) odpowiedzi, które uważają za szczególnie pomocne. Najlepsze odpowiedzi są oznaczane przez moderatora forum i pojawiają się na górze listy. Na forum jest Strefa użytkownika, gdzie osoba odwiedzająca witrynę może zapoznać się z innymi użytkownikami i spersonalizować swój profil. Użytkownik może dodawać nowe posty, a także polubić lub skomentować posty innych osób. Gdy odwiedzający zarejestruje się jako użytkownik, może dołączyć do dyskusji, śledzić posty, udostępniać media, zostawiać komentarze i otrzymywać powiadomienia o nowych aktywnościach w obserwowanych dyskusjach. Właściciele witryn mogą korzystać z czatu Wix, aby bezpośrednio kontaktować się z użytkownikami i osobami odwiedzającymi stronę.
Jak znaleźć najlepszą odpowiedź?  content media
0
0
0
 

Panikara

Administrator
Więcej działań